Опис
| Рекомендовані носії: | застосування: |
| Етикетки для логістики (напівглянець) | маркування загального призначення, етикетки для вантажних і складських компаній,
роздрібні етикетки і ярлики, етикетки для одноразової і багаторазової упаковки, фармацевтичні етикетки, мішки для крові, поліетиленові мішки і етикетки до запчястям машин, етикетки складу продуктів і садівництва, попереджувальні етикетки та інші. |
| Паперові етикетки з покриттям або без покриття | |
| Технічні специфікації: | |
| Тип термоголовки: | плоска |
| Тип барвника: | Wax (віск) |
| товщина: | 2,7 ± 0,2 мікрон |
| Загальна товщина ріббона: | 4,5 ± 0,1 мікрон |
| Швидкість друку: | До 254 мм/сек |
| Температура перенесення: | 65°C |
| Стандартна ширина: | від 25 до 110 мм |
| Стандартна довжина: | 300 м |
| колір: | чорний |


