Опис
Стандартні функції включають Ethernet, USB 2.0 і послідовний інтерфейси.
- EZ6300 Plus – промисловий принтер для друку штрих-кодів
- Режими друку: термотрансферний друк і прямий термодрук
- Ширина друку: 152,4 мм (6 дюймів)
- Дозвіл друку: 200 і 300 dpi
- Заміна друкуючої головки без інструментів
- Автоопределение дозволу друкувальну голівку за її заміні
- Мультифункціональна панель з РК-екраном з підсвічуванням полегшує настройку
- Модульна конструкція спрощує обслуговування
- Опції: інтерфейс WLAN, паралельний порт, ротаційний обрізувач, відділювач і внутрішній намотчик
- Безкоштовне ПЗ QLabel з підтримкою баз даних для створення і друку етикеток
- Автонастройка на тип намотування ріббонов (зовнішній / внутрішній)
Характеристики:
| Метод друку: | Термотрансферний Прямая термопечать |
| Дозвіл: | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Швидкість друку: | 102 мм/с (4 дюйми/с) |
| Ширина друку: | 168 мм |
| Довжина друку: | 4–1 371 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 4 МБ флеш (2 МБ доступно користувачеві) / 16 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Настроюється просветний і відображає датчики (розташовані зліва) |
| Носій: | Типи: Безперервна стрічка; ОКРЕМІ етикетки; з чорної міткою и перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 50,8-178 мм Товщина: 0,06-0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 6-8 “(152,4-203,2 мм) Діаметр сердечника: 1,5-3 “(38,1-76,2 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 450 м Ширина: 60-174 мм Діаметр рулону: 2,99 “(76 мм) Діаметр сердечника: 1 “(25,4 мм) Автонастройка на тип намотування |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайну етикетки: QLabel-IV (тільки для EZPL) Драйвери: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7/8 / Windows Server 2003/2008 DLL: Windows 2000 / XP / Vista |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Онлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- і 5-значними розширеннями); UPC-A / E (з 2- або 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A / B / C); EAN 128; DUN 14; RPS 128; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart; Random Weight; Postnet; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI (1 Mod 10); Telepen; FIM; GS1 DataBar 2D-штрих-коди: PDF417; Datamatrix; Maxicode; QR; Micro QR |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| Інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) Гніздо для карт CF Ethernet 10/100 Mbps print server (вимкнений за замовчуванням; якщо включений – відключає USB) |
| Панель управління: | ЖК-дисплей з підсвічуванням: 128 × 64 точок або 4 лінії по 16 символів Три одноколірних LED-індикатора: харчування включено; немає риббона; немає носія Функціональні кнопки: подача; пауза; Скасувати |
| Годинник реального часу: | Стандарт |
| Електроживлення: | Автоперемикання 100–240 В/50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 50 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 30-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертификация: | CE (EMC); FCC Class A; CB; cUL; CCC |
| Габарити: | Довжина: 516 мм Висота: 285 мм Ширина: 345 мм |
| Маса: | 16,7 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | ротаційний обрізувач Датчик отделителя етикетки з внутрішнім намотчик (швидкість намотування – до 101,6 мм / с) Паралельний порт (Centronic 36-pin) Порт PS / 2 Зовнішній намотчик етикеток (ширина – до 101,6 мм) Модуль бездротового сервера друку (802.11 b / g): вимкнений за замовчуванням; якщо включений – відключає USB; для установки потрібно вийняти карту Ethernet |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |



