Опис
Набір стандартних інтерфейсів полегшує мережеву інтеграцію. Компактна і міцна сталева конструкція допоможе виконати найскладніші завдання.
- Нове обладнання ідеально підходить і для друку великих тиражів, і для високоточного виробництва
- Великий інтуїтивно зрозумілий сенсорний РК-екран допоможе тримати все під контролем
- Три USB-хоста для взаємодії з різними пристроями
- Високопродуктивний принтер розроблений для великих обсягів робіт
- Швидкість друку до 177 мм / с
- Легка і швидка заправка риббона
- Режим друку з дозволом 300 dpi
Характеристики:
| Метод друку: | Термотрансферний Прямий термодрук |
| Дозвіл: | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Швидкість друку : | До 177 мм/с (7 дюймів/с) * |
| Ширина друку: | 106 мм |
| Довжина друку: | 4–2 159 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 128 МБ флеш (60 МБ доступно користувачеві) / 32 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Настроюємий відображаючий та просвітний датчики (розташовані зліва) |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 25,4-118 мм (відрив); до 117 мм (обрізка); до 118 мм (відділення / намотування) Товщина: 0,06-0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 8 “(203,2 мм) Діаметр сердечника: 1,5-3 “(38,1-76,2 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 450 м Ширина: 30-110 мм Діаметр рулону: 3 “(76,2 мм) Діаметр сердечника: 1 “(25,4 мм) |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвери: MAC / Linux / Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / 8.1 DLL: Win CE / .NET / Andriod / Windows Mobile / Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / 8.1 |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: CG Triumvirate ™ (жирний / курсив / підкреслений); можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Онлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти: 16 × 16; 24 × 24. Китайський традиційний (BIG-5); китайський спрощений (GB2312); японський (S-JIS); корейський (KS-X1001) Можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- і 5-значними розширеннями); UPC-A / E (з 2- або 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A / B / C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart; Random Weight; Postnet; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI; Plessey; Telepen; FIM; GS1 DataBar; German Post Code; Planet (11 і 13 знаків); Japanese Postnet; I 2 of 5 з читаних контрольною цифрою; Standard 2 of 5; Industrial 2 of 5; Logmars; Code 11 2D-штрих-коди: PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; Maxicode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) IEEE 802.3 10 / 100Base-Tx Ethernet-порт (RJ-45) 3 USB-хоста (тип A): 2 – на передній панелі; 1 – на задній |
| Панель управління: | 3,2-дюймовий сенсорний РК-екран з підсвічуванням Кнопка включення / вимикання із зеленою LED-підсвіткою Кнопка подачі стрічки / паузи / скасування з двокольорового LED-підсвіткою: готовий (зелений); помилка (червоний) Кнопка калібрування на задній панелі |
| Годинник реального часу: | Стандарт |
| Електроживлення: | Автоперемикання 100–240 В/50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 50 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 30-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертифікація: | CE (EMC); FCC Class A; CB; cUL; CCC; KC |
| Габарити: | Довжина: 465 мм Висота: 308,2 мм Ширина: 270,71 мм |
| Маса: | 13,6 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | обрізувач Модуль адаптера паралельного порту (Centronic «мама» 36-pin) модуль Bluetooth Модуль Wireless LAN (802.11 b / g / n) Інтерфейс аплікатора (DSUB «мама» 15-pin) Зовнішній размотчик етикеток для рулонів діаметром 10 “(250 мм) Зовнішній намотчик етикеток Віддільник етикеток + внутрішній намотчик (заводська установка) Модуль RFID R / W (в розробці) |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |

