Опис
Суцільнометалева конструкція (в т. Ч. Литі центральна панель і підстава) має на увазі максимальне завантаження принтерів цієї серії.
- Кольоровий TFT-екран і панель управління полегшують експлуатацію пристрою
- USB-хост для розширення пам’яті і роботи без комп’ютера
- Повністю металеві корпус і механізм друку
- Автонастройка на тип намотування ріббонов (зовнішній / внутрішній)
- Режим друку з роздільною здатністю 203 dpi
Характеристики:
| Метод друку: | Термотрансферний Прямий термодрук |
| Дозвіл: | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку: | До 177 мм/с (7 дюймів/с) * |
| Ширина друку: | 104 мм |
| Довжина друку: | 4–2 540 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 8 МБ флеш (4 МБ доступно користувачеві) / 16 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Настроюється відображає і просветний датчики (розташовані зліва) |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 25,4-118 мм Товщина: 0,06-0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 6-8 “(152,4-203,2 мм) Діаметр сердечника: 1,5-3 “(38,1-76,2 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 450 м Ширина: 30-110 мм Діаметр рулону: 2,99 “(76 мм) Діаметр сердечника: 1 “(25,4 мм) |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайна этикетки: GoLabel (только для EZPL) Драйверы и DLL: Windows 2000/XP/Vista/7/8/Windows Server 2003/2008 |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Офлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- і 5-значними розширеннями); UPC-A / E (з 2- і 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A / B / C); DUN-14; RPS 128; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart; Random Weight; Postnet; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI (1 Mod 10); Plessey; Telepen; FIM; GS1 DataBar; German Post Code; Planet (11 і 13 цифр); Japanese Postnet; I 2 of 5 з читаних контрольною цифрою; Standard 2 of 5; Industrial 2 of 5; Logmars; Code 11 2D-штрих-коди: PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; Maxicode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| Інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) IEEE 802.3 10 / 100Base-Tx Ethernet-порт (RJ-45) USB-хост (тип A) 3 USB-хоста (тип A): 2 – на передній панелі; 1 – на задній |
| Панель управління: | Кольоровий TFT-екран з навігаційною кнопкою Кнопка включення / вимикання кнопка калібрування |
| Годинник реального часу: | Стандарт |
| Живлення: | Автоперемикання 100–240 В/50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 50 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 30-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертифікація: | CE (EMC); FCC Class A; CB; cUL; CCC |
| Габарити: | Довжина: 512 мм Висота: 291 мм Ширина: 274 мм |
| Маса: | 15 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | обрізувач Віддільник етикеток + внутрішній намотчик Модуль адаптера паралельного порту (Centronic «мама» 36-pin) Інтерфейс аплікатора (1 вхід / 3 виходи / харчування 500 мА при 5 В) Зовнішній размотчик етикеток для рулонів діаметром 10 “(250 мм) Зовнішній намотчик етикеток |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |



