Опис
Завдяки інноваціям, заснованим на тісній зворотного зв’язку з клієнтами, ZX420i – це самі економічні та компактні промислові принтери GoDEX, які об’єднують промислову високу продуктивність і вишуканий дизайн.
ZX420i не тільки має класичний промисловий дизайн, але і розроблена для забезпечення максимальної продуктивності для роздрібної торгівлі, складів, логістики, держструктур і медичних установ.
- USB2.0, USB-хост, послідовний (Serial) і паралельний порти, Ethernet; опціонально: WIFI і Bluetooth модулі для безлічі завдань і застосувань.
- 32 МБ SDRAM і 128 МБ флеш пам’яті, включаючи 60 МБ доступних користувачеві.
- Широкий діапазон підтримуваних видів етикеток
- Дозвіл 203 dpi (8 крапок / мм); швидкість друку до 150 мм / с.
- Підтримка риббона довжиною 450 метрів і рулону етикеток діаметром 203 мм (на втулці діаметром 3 дюйми) для друку великих тиражів.
- Безкоштовний додаток для створення етикеток GoLabel.
Характеристики:
| Метод друку: | Термотрансферний Прямий термодрук |
| Дозвіл: | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку: | 150 мм/с (6 дюймів/с) |
| Ширина друку: | 108 мм |
| Довжина друку: | 4–3 999 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 128 МБ флеш (60 МБ доступно користувачеві) / 32 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Настроюємий відображаючий і просвітний датчики (розташовані зліва) |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 25,4-118 мм (відрив); до 117 мм (обрізка); до 118 мм (відділення / намотування) Товщина: 0,076-0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 8 “(203,2 мм) при 3” втулці Діаметр рулону етикетки: до 6 “(152,4 мм) при 1,5” втулці Діаметр рулону етикетки: до 5 “(127 мм) при 1” втулці Діаметр втулки: 1-3 “(25,4-76,2 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 450 м Ширина: 30-110 мм Діаметр рулону: 3 “(76,2 мм) Діаметр втулки: 1 “(25,4 мм) |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвери: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8.1 / 10/2003/2008 / MAC / Linux DLL: Win CE / .NET / Andriod / Windows Mobile / Windows 2000 / XP / VISTA / 7 / 8.1 / 10 |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: CG Triumvirate ™ (жирний / курсив / підкреслений); можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Офлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти: 16 × 16; 24 × 24. Китайський традиційний (BIG-5); китайський спрощений (GB2312); японський (S-JIS); корейський (KS-X1001) Можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: China Postal Code; Codabar; Code 11; Code 32, Code 39; Code 93; Code 128 (subset A; B; C); EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension); EAN 128; FIM; German Post Code; GS1 DataBar; HIBC; Industrial 2 of 5; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 with Shipping Bearer Bars; ISBT – 128; ITF 14; Japanese Postnet; Logmars; MSI; Postnet; Plessey; Planet 11 & 13 digit; RPS 128; Random Weight; Standard 2 of 5; Telepen; UPC-A; UPC-E; UPC-A and UPC-E with EAN 2 or 5 digit extension; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart 2D-штрих-коди: Aztec code; Code 49, Codablock F; Datamatrix code; MaxiCode; Micro PDF417; Micro QR code; PDF417; QR code; TLC 39 |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| Інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) IEEE 802.3 10 / 100Base-Tx Ethernet-порт (RJ-45) USB-хост (тип A) |
| Панель керування: | Кольоровий TFT РК-дисплей з навігаційною кнопкою 1 Кнопка Включення / режиму очікування із зеленою LED підсвічуванням 1 Кнопка калібрування на задній панелі 1 Кнопка Управління: Протяжка / Пауза / Скасування з двокольорового LED підсвічуванням: Готовий (Зелений); Помилка (Червоний) |
| Годинник реального часу: | Стандарт |
| Електроживлення: | Автоперемикання 100–240 В/50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 60 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 20-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертификація: | CE (EMC); FCC Class B; CB; UL; cUL; CCC |
| Габарити: | Довжина: 403 мм Висота: 274 мм Ширина: 260 мм |
| Маса: | 10,8 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | обрізувач Модуль адаптера паралельного порту (Centronic «мама» 36-pin) – встановлюється продавцем Модуль Bluetooth – встановлюється продавцем Модуль Wireless LAN (802.11 b / g / n) – встановлюється продавцем Зовнішній намотчик етикеток Віддільник етикеток – встановлюється продавцем |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |



