Опис
Набір функцій для підвищення продуктивності робить RT200i найпотужнішим 2-дюймовим термотрансферним принтером.
Кольоровий РК-екран і панель управління полегшують експлуатацію
Ethernet-, USB- і послідовний порти в базовій комплектації розширюють можливості
Максимальна швидкість друку – 177 мм / с
USB-хост для розширення пам’яті і роботи без комп’ютера
Компактний розмір і зручний дизайн верхньої кришки
Інноваційна кнопка робить калібрування етикеток простий і швидкої
Підтримка мов EZPL, GEPL і GZPL
Безкоштовне програмне забезпечення для дизайну етикеток GoLabel
Режим друку з роздільною здатністю 203 dpi
Характеристики:
| Метод друку: | термотрансферний прямий термодрук |
| Здатність: | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку | До 177 мм/с (7 дюймів/с) * |
| Ширина друку: | 54 мм |
| Довжина друку: | 4–1 727 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 8 МБ флеш (4 МБ доступно користувачеві) / 16 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Настроюється відображає датчик (повна ширина) Просветний і відображає датчики (розташовані по центру) |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 15-60 мм Товщина: 0,06-0,2 мм * Діаметр рулону етикетки: до 5 “(127 мм) Діаметр сердечника: 1 “(25,4 мм); 1,5 “(38,1 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 110 м Ширина: 56-59 мм Діаметр рулону: 1,5 “(38,1 мм) Діаметр сердечника: 0,5 “(12,7 мм) |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення | ПО для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвери: MAC / Linux / Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / 8.1 / 10 / Windows Server 2003/2008 DLL: Win CE / .NET / Andriod / Windows Mobile / Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / 8.1 |
| Вбудовані шрифти | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: жирний / курсив / підкреслений; можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Онлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти: 16 × 16; 24 × 24. Китайський традиційний (BIG-5); китайський спрощений (GB2312); японський (S-JIS); корейський (KS-X1001) Можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: Code 39; Code 93; EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (з 2- і 5-значними розширеннями); UPC-A; UPC-E; UPC-A і UPC-E з 2- або 5-значними розширеннями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A / B / C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart; Random Weight; Postnet; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI; Plessey; Telepen; FIM; GS1 DataBar; German Post Code; Planet (11 і 13 знаків); Japanese Postnet; Standard 2 of 5; Industrial 2 of 5; Logmars; Code 11; ISBT-128; Code 32 2D-штрих-коди: PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock F; TLC 39 |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| Інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) IEEE 802.3 10 / 100Base-Tx Ethernet-порт (RJ-45) USB-хост (тип A) |
| Панель керування: | Кольоровий TFT-екран з кнопкою навігації кнопка калібрування Кнопка включення / вимикання |
| Годинник реального часу: | Стандарт |
| Живлення: | Автоперемикання 100–240 В/50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 50 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 30-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертифікація: | CE (EMC); FCC Class A; CB; cUL; EAC; BIS; CCC |
| Габарити: | Довжина: 254 мм Висота: 175 мм Ширина: 136 мм |
| Маса: | 2 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | Інтерфейси USB + RS232 (заводська установка) обрізувач віддільник етикеток Зовнішній размотчик етикеток для рулонів діаметром 10 “(250 мм) Зовнішній намотчик етикеток |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |


