Опис
| Рекомендовані носії: | застосування: |
| сатинова стрічка | Текстильна та швейна промисловість |
| нейлонова стрічка | Етикетки по догляду |
| поліестрова стрічка | Промислове і зовнішнє застосування |
| Поліпропілен, пластик | Фармацевтичне і медичне застосування |
| Технічні специфікації: | |
| Тип термоголовки: | Плоска або кутова |
| товщина: | 4,5 ± 0,5 мікрон |
| Загальна товщина ріббона: | 8,3 ± 0,5 мікрон |
| Швидкість друку: | 200 мм/сек |
| термостійкість: | 200°C |
| Прання: | До 90°C |
| Стандартна ширина: | від 25 до 110 мм |
| Стандартна довжина: | 300 м |
| колір: | чорний |
| Оэко-текс стандарт: | I. клас |

