SV-PRINT

Жакардові етикетки

Високої якості, від виробника, виконуємо всі замовлення в термін, зручні способи доставки і оплати. Жакардові етикетки будь-яким тиражем

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЦІ БРЕНДИ:

ЖАКАРДОВА ЕТИКЕТКА

Жакардова етикетка – це особлива категорія бірок, яка виготовляється на спеціалізованому обладнанні з застосуванням технології переплетення ниток. Завдяки цьому лейбли відразу виходять із зображенням малюнка або тексту, а їх відмінна якість забезпечується за рахунок щільності волокон і їх правильного розташування по відношенню один до одного. У зв’язку з цим готові етикетки не деформуються, надовго зберігають первинний зовнішній вигляд, мають приємну поверхню, яка практично не відчувається на дотик.

Потрібна допомога у виборі?

Жакардові етикетки: варіанти підгину

жаккардовые этикетки

ВІШАЛКА

жаккардовые этикетки

Кишенька для гудзиків та чіпа

жаккардовые этикетки

ПРАПОРЦІ

shevron

Емблеми та шеврони

жаккардовые этикетки

ПРЯМА РІЗКА

жаккардовые этикетки

З підгинами

Жаккардовая этикетка

Курсори до блискавок

Жаккардовая этикетка

ЕТИКЕТКА ТУНЕЛЬНА

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ЖАКАРДОВИХ ЕТИКЕТОК

ЦІНИ розраховуЮТЬСЯ індивідуально для КОЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ І ЗАЛЕЖАТЬ ВІД ТИРАЖУ, КІЛЬКОСТІ ВИКОРИСТОВУВАНИХ КОЛЬОРІВ, РОЗМІРУ, складності МАКЕТУ, ВИДУ ОБРОБКИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ

от 1 см до 20 см
от 1 см до 2000 см
от 1 см до 2000 см

Переваги роботи з SV-PRINT

Бажаете замовити хороший лейбл на одяг?

+38 (044) 334-42-02
+38 (067) 407-87-85

SV-PRINT - Це надійний виробник і постачальник, який суворо дотримується сучасних стандартів виробництва. Великий вибір всіх  необхідних для виробництва матеріалів завжди є в наявності. Це дає можливість пропонувати нашим покупцям якісний продукт і виконувати його в обумовлені терміни.

 

Інша продукція

Детально про жакардові етикетки

Навіщо потрібна ткана лейба на одяг?

Жакардова етикетка виходить м’якою, тому вона акуратно стикається з текстильними поверхнями, що не перетягує їх, без наслідків переносить регулярні прання, пропрасовування праскою. Як правило, використовується для підкреслення бренду готового виробу, так само на ній вказується інформація про виріб: склад, вказівки по догляду, термін придатності, країна виробник.

Якими можуть бути жакардові етикетки?

Виконувати жакардові етикетки можна в різних розмірах, формах, кольорові рішення для них налічують в обсязі близько 300 тонів. Залежно від місця розташування бірка може бути з прошарком термічного клею або на скотчі, вони виконуються у вигляді прапорців (підгин краю), зіпером, вішалок, шевронів.