SV-PRINT

Текстильні етикетки

Виготовляємо етикетки по ТУ, маємо висновок Сан-гігієни на продукцію, всі використовуємі матеріали згідно стандартів Оеко-Тех.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
ЦІ БРЕНДИ:

Текстильні етикетки

Тканинні бірки для одягу – обов’язковий елемент будь-якої продукції, виготовленої з тканини або шкіри. Вони необхідні для інформування покупця про склад тканини, спосіб догляду за виробом, а також, що важливо, повідомляють про назву бренду, котрий випустив даний виріб і країни походження. По ним формується образ самого виробника, а їх якість говорить про якість товару.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕКСТИЛЬНИХ ЕТИКЕТОК

ЦІНИ розраховуються індивідуально для КОЖНОГО ЗАМОВЛЕННЯ І ЗАЛЕЖАТЬ ВІД НАКЛАДУ, КІЛЬКОСТІ кольорів, РОЗМІРУ, складності МАКЕТА, ВИДУ ОБРОБКИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ

от 1 см до 20 см
от 1 см до 2000 см
от 1 см до 2000 см

Потрібна допомога у виборі?

<

Переваги роботи з SV-PRINT

Бажаєте замовити етикетки для одягу?

+38 (044) 334-42-02
+38 (067) 407-87-85

SV-PRINT - Це надійний виробник і постачальник, який суворо дотримується сучасних стандартів виробництва. Великий вибір всіх  необхідних для виробництва матеріалів завжди є в наявності. Це дає можливість пропонувати нашим покупцям якісний продукт і виконувати його в обумовлені терміни.

Інша наша продукція:

Детально про текстильні етикетки

Бірка текстильна: переваги застосування

Бірка текстильна – це не тільки інформаційна складова виробу, але ще і його статус. Тому навіть така, на перший погляд, «дрібниця» повинна бути виконана у відповідності з актуальними стандартами.

Текстильні бірки для одягу, замовити які ви можете в Києві та інших регіонах України, мають еластичну шовковисту поверхню. Тому вони оптимально підходять навіть для делікатних виробів.

Висока якість готової бірки, тобто її оптимальна щільність, добре оброблені краї і застосування стійких барвників, дозволить їй без наслідків переносити механічні дії, регулярне прання, щоб користувачі могли уточнити необхідні дані навіть після багаторазового використання тканинного вироби.

Де замовити етикетки для одягу?

Щоб купити етикетки для одягу в Україні, спробуйте оформити замовлення в компанії SV-PRINT. Саме в цьому інтернет-магазині представлений широкий асортимент бірок, які відрізняються за формою, розмірами, особливостями оформлення.

Текстильні бірки на замовлення – це відмінна можливість отримати унікальний продукт в своїй категорії, який буде виграшно доповнювати одяг, рушники, подушки, постільну білизну. СВ-ПРИНТ довіряє величезна кількість виробників, дизайнерів зі всієї країни. Спробуйте і ви.

Зверніть увагу, в SV-PRINT етикетки текстильні виконуються згідно ТУ У 13.9-33544562-001: 2018 згідно з наявним чинним висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-1 / 35415 від 10.08.2018 на дану продукцію.