Ріббони - фарбуюча стрічка для термотрансферних принтерів

Якщо на вашому підприємстві, в офісі, магазині, на складі є таке обладнання, як термотрансферний принтер, вам необхідний такий витратний матеріал, як ріббон. Широкий вибір витратних матеріалів такого типу пропонує магазин SV-print (Україна), наша компанія гарантує відмінну якість і гарантує оперативну доставку продукції в будь-який регіон країни.

Ріббон ​​для термотрансферного принтера – особливості

Даний матеріал являє собою досить затребуваний серед покупців расхідник. Він виглядає, як спеціальна барвна стрічка, яка встановлюється в отвір для нього і використовується для виконання швидкісного якісного друку.

В якості відбитків можуть виводитися як зображення, так і текстова інформація. Також виконується роздруківка штрих-кодів на таких матеріалах, як:

глянцевий, напівглянцевий і матовий папір,
картон,
синтетика і так далі.
Де затребуваний термотрансферний друк із застосуванням ріббонів? Це, перш за все, торговий бізнес – магазини, бутіки, кафе, в яких потрібно вести облік товару і продукції, а також забезпечувати покупця максимумом інформації.

Крім цього, подібна технологія необхідна для складського обліку, для транспортно-логістичних центрів, для таких галузей, як промислове виробництво, медицина і фармацевтика. Фарбувальний шар ріббона забезпечує надійність і довговічність відбитку печатки, при цьому зображення не вигорає на сонці і не боїться надмірної вологи і низьких температур.

Ріббони для термотрансферних принтерів – класифікація за типом

Ціна на такий расхідник, як барвна стрічка ріббон, купити яку в асортименті пропонує каталог нашого магазину, багато в чому визначається структурою матеріалу. В основі ріббона використовується особливий тип плівки з поліестеру, яка покривається з одного боку спеціальною фарбою, а з іншого – особливого типу мастилом.

Мастило необхідна для того, щоб мінімізувати тертя між головкою термопринтера і ріббона. Без мастила фарбувати стрічка зможе, але відносно недовго, після чого приходить в повну непридатність.

Розрізняють такі різновиди фарбувальних стрічок, виходячи з їх основи:

Воскові (WAX). У складі матеріалу повністю відсутні смоли синтетичного типу, друк здійснюється при низьких температурах.
На основі синтетичних смол (RESIN). Фарбувальна стрічка для термотрансферних принтерів ріббон ​​RESIN містить в своєму складі смоли, що забезпечує підвищену стійкість до різного роду зовнішніх впливів.
Смоли-воскові (WAX-RESIN). Термотрансферная стрічка ріббон ​​WAX RESIN поєднує в собі всі переваги вищевказаних варіантів. Смоли і віск у складі гарантують довговічність і якість друку, а також захищають зображення від будь-якого впливу.

Фарбувальна стрічка для принтера ріббон ​​- оптимальна ціна від SV-PRINT

Компанія СВ-Принт – це перевірений і надійний бізнес-партнер, який забезпечить вас всім необхідним для якісної термодруку. У нашому каталозі зібрано максимально великий асортимент обладнання та витратних матеріалів, який задовольнить запити і потреби як дрібного і середнього, так і великого бізнесу.

Ми пропонуємо різноманітні типи стрічок-ріббонів в різному кольоровому виконанні від провідних виробників. Наші ціни більш ніж доступні, а високий професіоналізм співробітників і менеджерів магазину допоможе вам визначитися з покупкою.