Значки на одязі що означають, і для чого потрібні

Значки на одязі що означають, і для чого потрібні

Купуючи нову річ, покупець часто стикається з питанням: що означають значки на одязі, які вказані на бірці прикріпленою зазвичай з внутрішньої сторони виробу. Умовні позначення з картинками і цифрами, часто просто зрізають і викидають. Але чи правильно це? Зрізати таку етикетку з метою комфортності шкарпетки одягу – звичайно можна, а ось викидати – не рекомендується.

Розібравшись, що означають бірки на одязі або інших текстильних виробах (постільна білизна, пледи, килимки, рушники і т.д.), ви зможете правильно доглядати за новою річчю і зберегти її у відмінному стані протягом довгого часу.

Як розібратися в маркуваннях, що означають бірки на одязі

Маркування та додаткова інформація, зазначена на бірках текстильних виробів розповість власнику нової речі наступні дані про покупку:

Составткані з якої зроблена річ. Для багатьох людей цей пункт важливий і принциповий. Визначити на вигляд або на дотик, який склад купується речі – завдання не найпростіше для звичайного покупця. І не звернувши увагу на цей знак на бірці, можна в подальшому зіпсувати річ в результаті неправильного догляду. Що означають значки на одязі, в плані догляду – наступний пункт.

Рекомендації по експлуатації і уходу.Маркіровкі на речі вказують, при якій температурі води повинна проводитися прання, чи можна використовувати в догляді машину, або прийнятна виключно ручне прання. Зверніть увагу і на знаки: як віджимати, викручувати і сушити вещь.Также в цьому переліку може бути надана позначка: можна чи ні використовувати відбілювачі, хлор і т.д.

Варіанти бажаної температури вказуються, також, для подальшої прасування. А деякі предмети взагалі не припускають прання і прасування, що означають знаки на одязі позначають хімчистку.

Основні маркери, завдання яких інформувати користувача про правильність догляду за конкретною річчю, розроблені міжнародними організаціями та вказані в стандартах міжнародної системи ISO.

Назва бренду і країну виробництва. Обов’язкові дані, які надаються покупцю на текстильній етикетці будь-якого виробу. При наявності до них також додається штрих-код і QR-код, що допомагає власникові перевірити унікальність речі, виключити варіант підробки (якщо це досить іменитий і відомий бренд) і дізнатися більше інформації.

 

Чому виробникові текстилю необхідно додавати етикетки зі значками на вироби

Купуючи будь-яку річ з текстилю, багато покупців розглядають не тільки «зовнішній вигляд» вироби, а й його виворіт. Крім оцінки якості швів, кріплення фурнітури, найчастіше покупці шукають і дані про речі, які вказані на текстильній етикетці. Цей елемент зазвичай вшивається в один з виворітного швів.

Розібравшись з тим, що означають значки на одязі, покупець розуміє, чи підходить йому ця річ. Чи зможе він дотримуватися всіх рекомендацій по догляду, є прийнятним для нього склад тканини.

У свою чергу, замовивши тканинні бірки для своїх виробів, виробник може убезпечити себе від претензій і негативних відгуків в майбутньому. Адже часто буває, через брак інформації людина неправильно доглядає за одягом, що призводить до того, що річ швидко втрачає зовнішній вигляд або і зовсім стає непридатною для шкарпетки. В подальшому, всі претензії отримує виробник. І довести, що річ якісна, просто з нею поводилися неналежним чином – практично нереально. У підсумку, виробник втрачає клієнтів, довіра і авторитет.

Замовивши текстильні етикетки для одягу, і надавши всі дані про конкретному виробі – ви точно зможете уникнути подібного.

SV-PRINT

Компания «СВ-Принт» основана в 2005 году, предоставляет комплексные услуги и разнообразные решения для предприятий легкой промышленности. Мы не ограничиваем клиентов в минимальном или максимальном количества тиража.

Наши контакты:

г. Киев, ул. Бориспольская 9,
корп. 9 оф. 204
+38 (044) 334-42-02
+38 (067) 407-87-85
info@sv-print.com.ua