Етикетки на пляшки

Етикетки на пляшки

Сьогодні виготовлення етикеток для пляшок досить затребуване. Абсолютна більшість компаній, які займаються випуском розливний продукції – молока, соку, лікеро-горілчаної та пиво-безалкогольної продукції, різноманітних напоїв, готові пропонувати кінцевому споживачеві продукт в бутильованої тарі.

Природно, щоб вигідно відрізнятися на тлі конкурентів, необхідно вибрати відповідну етикетку. Ця особа і є справжньою окрасою будь-якої пляшки, яке в багатьох випадках є визначальним фактором, що схиляє покупця до покупки.

Як показує практика, клієнт намагається вибирати товар або виходячи з власного досвіду, або орієнтуючись по етикетці. Якщо вибирається подарунок – вино або шампанське, дизайн етикетки повинен бути оригінальним і незабутнім, а матеріал паперу – дорогий і якісної.

Спробувати продукт на смак навряд чи представляється можливим, тому покупець орієнтується або на свій досвід, або звертає увагу на більш представницьку етикетку. Сьогодні замовляти оформлення бутильованої тари в Україні найвигідніше в спеціалізованій компанії, можливості та обладнання якої дозволяють випустити будь обсяг продукції.

Для виготовлення такого елемента, як етикетка на пляшку, потрібно спеціальний папір і плівка. Виробляти його можна як поштучно, в разі приватного замовлення, так і в рулонах при масовому виробництві. Кількість етикеток прямо впливає на вартість – велике замовлення означає низьку ціну за одиницю.

Етикетки на пляшки, купити які пропонує наш інтернет магазин, можливо виготовляти абсолютно різного формату та розміру. Ми уважно ставимося до запитів і побажань наших клієнтів, тому в нашому каталозі навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати свій варіант.

Друк етикеток на пляшки

Компанія СВ-принт пропонує вибрати готові варіанти або замовити етикетки на пляшки в оригінальному виконанні. З нашою продукцією будь-яка пляшка буде виглядати на вітрині максимально презентабельно і помітно, в порівнянні з вашими конкурентами.

Друк етикеток на пляшки здійснюється на сучасному обладнанні з максимальною продуктивністю. Незалежно від необхідного обсягу ми готові задовольнити ваші запити в найкоротші терміни. Постійно в наявності етикетки у вигляді:

  • кола;
  • овалу;
  • квадрата;
  • прямокутника;
  • фігур складної форми.

Особливу увагу ми приділяємо дизайну етикетки і якості вихідної сировини, які зможуть привернути увагу досвідченого клієнта саме до вашої пропозиції.

Виробництво етикеток для пляшок в СВ-Принт

Перевірений постачальник якісної друкарської продукції – етикеток, цінників, ярликів, бирок, а також супутнього обладнання та витратних матеріалів компанія СВ-Принт пропонує європейський рівень обслуговування і доступні ціни для кожного клієнта.

Ми виступаємо за оригінальність у всьому, тому готові розглянути ваші авторські проекти або запропонуємо своє бачення ваших ідей. Власне виробництво компанії – гарантія низької собівартості, у нас немає переплат і додаткових накруток. Кожен постійний клієнт може розраховувати на акції і бонусні пропозиції.

SV-PRINT

Компания «СВ-Принт» основана в 2005 году, предоставляет комплексные услуги и разнообразные решения для предприятий легкой промышленности. Мы не ограничиваем клиентов в минимальном или максимальном количества тиража.

Наши контакты:

г. Киев, ул. Бориспольская 9,
корп. 9 оф. 204
+38 (044) 334-42-02
+38 (067) 407-87-85
info@sv-print.com.ua