Складники для одягу

Вшивна етикетка, що містить інформацію про склад тканини, умовні позначення, які допомагають правильно експлуатувати виріб.

Онлайн заявка -5%

Description

Складник для одягу – це окремий вид етикетки, який призначений для інформування покупців про склад виробу. Вони застосовуються для верхнього одягу, дитячої та натільної білизни, купальників та іншої текстильної продукції, щоб кожен користувач розумів, як експлуатувати придбаний товар.

  1. Під складом вироби маються на увазі застосовувані для нього матеріали, підкладка, наповнювач.
  2. Як правило, для них використовується так звана процентовка, яка дозволяє оцінити, чи є обраний виріб натуральним або містить певну кількість синтетичних волокон.
  3. Крім цього, на таких етикетках нерідко можна відшукати знаки по догляду, країну-виробника і іншу корисну інформацію.

Що потрібно знати перед тим, як купити складники для одягу?

Щоб вибрати такі вироби, необхідно розібратися з тим, якими вони бувають, і які підійдуть саме Вам.

Для такої вшивної бірки можуть застосовуватися різні матеріали: бавовна, нейлон, поліестер, сатин. Будь-яка з цих тканин має приємну поверхню, при кріпленні не буде деформувати поверхню готового виробу.

Найбільш поширеними є нейлонові етикетки, оскільки цей матеріал надзвичайно доступний за ціною і забезпечує високу деталізацію картинки. У них привабливий зовнішній вигляд, до того ж їх можна пришивати без підгину, адже їх вільний край не схильний до осипання.

Сатинові і бавовняні бірки частіше застосовуються для делікатного продукції. Їх краю можуть обсипатися, тому перед прошиванням такі етикетки складаються навпіл, або застосовують ультразвукову порізку.

Зверніть увагу, складники для одягу, купити які Ви можете прямо зараз, можуть бути розрізані за вказаними розмірами або ж надаватися у вигляді стрічки, на якій вказані поперечні мітки для самостійної нарізки. Після чого вони упаковуються в герметичні поліетиленові пакети, щоб їх транспортування і зберігання були здійснені у відповідність з актуальними стандартами.

Мінімальна ширина складників – 10 мм, мінімальна довжина – 20 мм.

Чим привабливі складники, купити які Ви можете в інтернет-магазині SV-PRINT?

Вся фурнітура, яка вказана в каталозі СВ-ПРИНТ, завжди є в наявності, що значно спрощує процес вибору і оформлення замовлення. Сприяє цьому великий асортимент спеціалізованої продукції, суворе дотримання сучасних технологій виробництва.

Терміни виготовлення кожного замовлення обговорюються індивідуально, залежно від необхідного обсягу та складності. Доставка ярликів і бірок від виробника здійснюється по всій території України в найкоротші терміни. Порадують Вас і ціни від нашої компанії, які дозволять будь-якому виробнику придбати якісну фурнітуру саме у нас.