Розмірники для одягу

Вшивна етикетка, що містить інформацію про розмір виробу.

Онлайн заявка -5%

Description

Розмірники для одягу являють собою спеціальні функціональні елементи, на які наноситься точна інформація про розмір вироби або ж змішана розмірна сітка. Вони використовуються здебільшого виробників товарів на постійній основі, кріпляться до кожного виробу індивідуально.

Які матеріали застосовуються для створення розмірників?

Для етикеток такого типу застосовується кілька типів матеріалів. Зокрема, нейлон, сатин, поліестер, натуральна бавовна. Їх вибір залежить від статусу виробу, при цьому кожен матеріал характеризується хорошою стійкістю до механічних пошкоджень і оптимально підходить для детального зображення або надпису.

Унікальні особливості кожного з цих типів етикеток:

  1. Елементи з нейлону користуються підвищеною популярністю в зв’язку з тим, що цей матеріал недорогий за ціною, і є досить універсальним. Він практично не протирається, легко обробляється по краях, завдяки чому не вимагає формування підгину і не обсипається у вільному краю.
  2. Составники з сатину і бавовни відомі своєю приємною м’якою текстурою, нерідко застосовуються для виробництва дитячого одягу, нижньої білизни. Щоб прикріпити таку етикетку, її складають навпіл і розміщують у шов вироби. До того ж такий виріб можна обробити за допомогою сучасної ультразвукової порізки.

Стандартні розміри етикетки для одягу, або що потрібно знати перед тим, як купити розмірники?

  • Мінімальна ширина етикетки становить 10 мм.
  • Мінімальна довжина етикетки становить 20 мм.

Сатинові і інші етикетки можуть бути розрізані за вказаними розмірами і упаковані в герметичні поліетиленові або пластикові пакети, або поставлятися у вигляді рулонної стрічки з поперечними мітками для самостійної різання.

Як купити розмірники для одягу в СВ-ПРИНТ?

Щоб оформити замовлення фурнітури потрібно уважно вивчити асортимент компанії SV-PRINT. Наш інтернет-магазин є одним з найбільших постачальників в Києві і по Україні, послуги якого користуються високим попитом у швейній промисловості.

Кожен покупець може вибирати серед великого торгового вибору різнокольорових і монохромних етикеток, для цього на сайті передбачена зручна система пошуку. Крім того, для всіх розмірників для одягу, купити які Ви можете тут, передбачена оперативна доставка.