• 0 товар
  • 0.00 грн. грн.

Про компанію

Компанія “СВ-Принт” заснована у 2005 році, надає комплексні послуги та різноманітні рішення для підприємств легкої промисловості. Дякуючи успішній праці послуги компанії обирають як великі, так середні і малі виробництва. До компанії звертаються ательє з різних міст, майстерні та окремі дизайнери України.
Основним видом діяльності є виробництво етикеток та продаж супутнього обладнання і витратних матеріалів. Серед продукції компанії представлені: етикетки текстильні, жакардові, самоклеючі, ярлики для одягу, принтери, фурнітура та різноманітні витратні матеріали для виробництва етикеток.
Відмінні результати пояснюються не тільки багатолітнім досвідом, а й застосуванням якісних матеріалів та сучасних технологій у виробництві. Завдяки цьому компанія “СВ-Принт” може задовільнити найвибагливіші запити своїх клієнтів.
Спеціалісти з величезним досвідом у галузі порадять з вибором щодо замовлення клієнта, намалюють необхідний макет, який задовільнить потреби замовника, а велика кількість готових прикладів допоможе визначитись з дизайном.
Наша мета не просто продати – ми допомагаємо клієнту розібратися, зорієнтуватися в незрозумілій для нього специфіці.
Перед друкуванням основного тиражу етикеток ми виготовлюємо обов’язковий зразок і не обмежуємо клієнтів у мінімальній чи максимальній кількості тиражу.
Також наші менеджери допоможуть у складанні технологічної карти для спеціальних етикеток і проконтролюють її дотримання при виробництві.

Онлайн заявка -5%