Опис
| Матеріал: | 100% Сатин -поліестер |
| Артикул: | PS1220 |
| Покриття: | Глянсове, на зовнішній стороні |
| Колір: | Білий |
| Щільність: | 80 ± 5 гр/м2 |
| Товщина: | 0,079 ± 0,005 мм |
| Стандартна ширина: | від 15 до 80 мм |
| Стандартна довжина: | 183 м, 200 м |
| Метод друку: | Термотрансферний друк, гарячим тисненням (HOT STAMP), рідкими чорнилом, ротаційний друк, друк прес-пап’є |
| Прання: | До 60 °C (до 40 хвилин/ 10 циклів) |
| Суха чистка: | Так |
| Обробка каменями: | — |
| Оэко-текс стандарт: | I клас |


