Опис
Після багатьох років інновацій HD830i – це новітній і самий універсальний промисловий принтер, який коли-небудь випускався компанією GoDEX. Роздрібна торгівля, виробництво, склад, логістика, держструктури і офісні завдання – все це рекомендовані сфери для HD830i.
У комплекті зовнішній размотчик для рулону етикетки діаметром до 254 мм
Двокольорова індикація, кнопка калібрування і інтуїтивно зрозумілий сенсорний кольоровий екран діагоналлю 3,2 ”
Міцний металевий корпус і надійний механізм для задач з високим навантаженням
Опціональні бездротові можливості підключення: Bluetooth або Wi-Fi модуль
Збільшений обсяг пам’яті для забезпечення багатозадачності
Друк з роздільною здатністю 300 dpi
Ширина друку: 219,5 мм (8,64 “)
Характеристики:
| Метод друку: | Термотрансферний Прямий термодрук |
| Дозвіл: | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Швидкість друку: | 102 мм/с (4 дюйми/с) |
| Ширина друку: | 219,5 мм |
| Довжина друку: | 25,4**–1 016 мм |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 128 МБ флеш (60 МБ доступно користувачеві) / 32 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Фіксований просвітний датчик (розташований по центру) Настроюємий відображаючий датчик |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 108-215,9 мм Товщина: 0,06-0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 10 “(254 мм) Діаметр втулки: 1,5-3 “(38,1-76,2 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 300 м (макс.) Ширина: 110-220 мм Діаметр рулону: 2,67 “(68 мм) Діаметр втулки: 1 “(25,4 мм) |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвери: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7/8 / Windows Server 2003/2008 / MAC / Linux DLL: Win CE / .Net / Android / Windows Mobile / Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Онлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: China Postal Code; Codabar; Code 11; Code 32; Code 39; Code 93; Code 128 (subset A; B; C); EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension); EAN 128; FIM; German Post Code; GS1 DataBar; HIBC; Industrial 2 of 5; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2 o-f 5 with Shipping Bearer Bars; ISBT – 128; ITF 14; Japanese Postnet; Logmars; MSI; Postnet; Plessey; Planet 11 & 13 digit; RPS 128; Random Weight; Standard 2 of 5; Telepen; UPC-A; UPC-E; UPC-A and UPC-E with EAN 2 or 5 digit extension; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart 2D-штрих-коди: Aztec code; Code 49; Codablock F; Datamatrix code; MaxiCode; Micro PDF417; Micro QR code; PDF417; QR code; TLC 39 |
| Кодові сторінки: | Codepage 437; 737;850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869 Windows 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| Інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) IEEE 802.3 10 / 100Base-Tx Ethernet-порт (RJ-45) USB-хост (тип A) |
| Панель управління: | ЖК-дисплей з підсвічуванням 3,2 ” 1 кнопка Харчування / Очікування з двокольорового LED підсвічуванням 1 кнопка Протяжка / Пауза / Скасування з двокольорового LED підсвічуванням: Готовий (Зелений) / Помилка (Червоний) 1 кнопка калібрування на задній панелі |
| Годинник реального часу: | Стандарт |
| Електроживлення: | Автоперемикання 100–240 В / 50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 60 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 20-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертифікація: | CE (EMC); FCC Class B; CB; UL; cUL; CCC |
| Габарити: | Довжина: 221 мм Висота: 224 мм Ширина: 431 мм |
| Маса: | 11,7 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | Обрізувач (встановлюється продавцем) Паралельний порт (Centronic 36-pin) (встановлюється продавцем) Bluetooth (встановлюється продавцем) Wireless LAN (IEEE 802.11 b / g / n) (встановлюється продавцем) |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |




