Опис
| Матеріал: | 100% Нейлон |
| Артикул: | NTT27 |
| Покриття: | Поліамід |
| Колір: | Білий |
| Щільність: | 66 ± 2 гр/м2 |
| Товщина: | 0,120 ± 0,005 мм |
| Стандартна ширина: | від 10 до 110 мм з кроком 5 мм |
| Стандартна довжина: | 200 м |
| Метод друку: | термотрансферний друк, гарячим тисненням (HOT STAMP), рідкими чорнилом, шовкодрук, ротаційний друк, друк за допомогою преса і офсетний друк |
| Прання, суха чистка: | До 60 °C |
| Обробка каменями: | Легка обробка |
| Оэко-текс стандарт: | I. клас Стандарт 100 |

