Опис
Самий універсальний в світі компактний настільний принтер з роздільною здатністю 600 dpi. RT863i – ідеальний компаньйон для високоякісного друку з відмінною ціною.
Отличное качество печати на настольном принтере с разрешением 600 dpi
- Сучасний дизайн верхньої кришки полегшує завантаження етикеток
- 3,2-дюймова кольорова ЖК-панель полегшує експлуатацію
- Ethernet, USB, послідовний і паралельний порти для легкої інтеграції
- Інноваційна кнопка робить калібрування етикетки простий і швидкої
- Мови EZPL, GEPL, GZPL і підтримка автоматичного переключення
- Безкоштовне програмне забезпечення GoLabel для дизайну етикетки
- Тримач з направляючими для легкої установки рулону етикеток
- Мікродрук з роздільною здатністю 600 dpi
- Підтримка риббона довжиною 300 м на 1 “втулці
Характеристики:
| Метод друку: | термотрансферний прямий термодрук |
| Здатність: | 600 dpi (24 точки/мм) |
| Швидкість печати: | 76,2 мм/с (3 дюйма/с) |
| Ширина друку: | 106 мм |
| Довжина печати: | 4–381 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 128 МБ флеш (60 МБ доступно користувачеві) / 32 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Фіксований просветний датчик (розташований по центру) Настроюється відображає датчик (повна ширина) |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 20-118 мм Товщина: 0,06-0,2 мм * Діаметр рулону етикетки: до 5 “(127 мм) Діаметр сердечника: 1 “(25,4 мм); 1,5 “(38,1 мм) |
| Риббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Риббон (характеристики): | Довжина: 300 м Ширина: 30-110 мм Діаметр рулону: 68 мм Діаметр сердечника: 1 “(25,4 мм) |
| Мови принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвери: MAC / Linux / Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / 8.1 DLL: Win CE / .NET / Andriod / Windows Mobile / Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / 8.1 |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16 × 26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: CG Triumvirate ™ (жирний / курсив / підкреслений); можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Завантажуемі шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти: 16 × 16; 24 × 24. Китайський традиційний (BIG-5); китайський спрощений (GB2312); японський (S-JIS); корейський (KS-X1001) Можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Шрифти TrueType: можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрихкоди: | 1D-штрих-коди: Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- і 5-значними розширеннями); UPC-A / E з 2- або 5-значними розширеннями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A / B / C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart; Random Weight; Postnet; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI; Plessey; Telepen; FIM; GS1 DataBar; German Post Code; Planet (11 і 13 знаків); Japanese Postnet; I 2 of 5 з читаних контрольною цифрою; Standard 2 of 5; Industrial 2 of 5; Logmars; Code 11; Code 49; Codablock 2D-штрих-коди: PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP і PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПО |
| Інтерфейси: | Послідовний порт: RS-232 (DB-9) USB-порт (тип B) IEEE 802.3 10 / 100Base-Tx Ethernet-порт (RJ-45) USB-хост (тип A) Паралельний порт (Mini-Centronics) |
| Панель керування: | 3,2-дюймовий сенсорний РК-екран з підсвічуванням кнопка калібрування Кнопка подачі стрічки Кнопка включення / вимикання |
| Часи реального часу: | Стандарт |
| Живлення: | Автопереключення 100-240 В / 50-60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 50 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 30-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| Сертификація: | CE (EMC)/FCC/CB/UL/cUL/CCC |
| Габарити: | Довжина: 280 мм Висота: 195 мм Ширина: 210 мм |
| Маса: | 2,7 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | Обрізувач Віддільник етикеток з датчиком відділення Зовнішній размотчик етикеток Зовнішній намотчик етикеток модуль Bluetooth Модуль Wi-Fi (802.11 b / g / n) |
| Додатки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |


