Опис
EZ120 пропонує надійний механізм і прості методи для друку ярликів і бирок в сфері роздрібної торгівлі, на складах, у сфері транспортної логістики, органах управління.
- Багатоцільовий термотрансферний принтер штрих-кодів
- Підходить для маркування продукції, упаковки і для більшості інших завдань, де потрібно друк штрих кодів
- Дозволяє використовувати 300-метровий риббон і рулон етикеток діаметром до 127 мм
- Стандартна комплектація включає 32-бітний процесор і порт USB 2.0
- У наборі йдуть Windows-драйвери Seagull Scientific
- Безкоштовне програмне забезпечення QLabel з підтримкою баз даних полегшує створення і друк етикеток
У комплекті кожного принтера – USB-кабель і зразки етикеток
Характеристики:
| Метод друку: | термотрансферний прямий термодрук |
| Дозвіл: | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку: | 102 мм/с (4 дюйми/с) |
| Ширина друку: | 108 мм |
| Довжина друку: | 4–1 727 мм * |
| Процесор: | 32 bit RISC CPU |
| Память: | 8 МБ флеш (4 МБ доступно корістувачеві) / 16 МБ SDRAM |
| Тип сенсора: | Фіксований просветний датчик (розташований по центру) Настроюється відображає датчик |
| Носій: | Типи: безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорної міткою і перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно Ширина: 25,4-118 мм Товщина: 0,06-0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 5 “(127 мм) Діаметр втулка: 1 “(25,4 мм); 1,5 “(38,1 мм); 3 “(76,2 мм) |
| Ріббон (тип): | Wax Resin Wax/Resin |
| Ріббон (характеристики): | Довжина: 300 м Ширина: 30-110 мм Діаметр рулону: 2,67 “(68 мм) Діаметр втулки: 1 “(25,4 мм) |
| Мова принтера: | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Програмне забезпечення: | ПО для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвер: Windows 2000 / XP / VISTA / Windows 7 / Windows 8.1 DLL / SDK: Win CE / .NET / Andriod / Windows Mobile / Windows 2000 / XP / VISTA / Windows 7 / Windows 8.1 |
| Вбудовані шрифти: | Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A і B Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Растрові шрифти масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Онлайн шрифти: | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 °; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азіатські шрифти: можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° і масштабуються до 8-ми раз в горизонтальному і вертикальному напрямках Масштабуються шрифти можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° |
| Штрих-коди: | 1D-штрих-коди: Code 39; Code 93; EAN 8/13 (add on 2 & 5); UPC A / E (add on 2 & 5); I 2 of 5 & I 2 of 5 with Shipping Bearer Bars; Codabar; Code 128 (subset A; B; C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC / EAN-128 K-Mart; Random Weight; Post NET; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI; Plessey; Telepen; FIM; GS1 DataBar; German Post Code; Planet 11 & 13 digit; Japanese Postnet; I 2 of 5 with human readable check digit; Standard 2 of 5; Industrial 2 of 5; Logmars; Code 11; Code 49; Cadablock 2D-штрих-коди: PDF417; Datamatrix code; MaxiCode; QR code; Micro PDF417; Micro QR code і Aztec code |
| Кодові сторінки: | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Графічні формати: | Вбудовані типи файлів – BMP и PCX; інші формати завантажуються с помощью ПО |
| Інтерфейси: | USB-порт (тип B) |
| Панель управління: | Триколірний LED-індикатор Кнопка подачі стрічки |
| Електроживлення: | Автоперемикання 100–240 В / 50–60 Гц |
| Температурні умови: | Робоча температура: + 5 … 40 ° C Температура зберігання: -20 … + 50 ° C |
| Вологість: | Робоча вологість: 30-85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10-90% (без утворення конденсату) |
| сертифікація: | CE(EMC); FCC Class A; CB; CCC; UL; cUL |
| Габарити: | Довжина: 285 мм Висота: 171 мм Ширина: 226 мм |
| Маса: | 2,72 кг (без витратних матеріалів) |
| Опції: | Зовнішній размотчик етикеток для рулонів діаметром 10 “(250 мм) Зовнішній намотчик етикеток T10 |
| Примітки: | * Мінімальна довжина і максимальна швидкість друку можуть залежати від нестандартних параметрів матеріалу – типу етикетки / товщини / діапазон / структури носія і т. Д. GoDEX перевіряє нестандартні матеріали на мінімальну довжину і максимальну швидкість друку. ** Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Всі назви компаній і / або продуктів є торговими і / або зареєстрованими марками їх безпосередніх власників. |



