Опис
| Рекомендовані носії: | застосування: |
| сатинова стрічка | Текстильна і швейна промисловість |
| нейлонова стрічка | Етикетки по догляду |
| поліестрова стрічка | Промислове і зовнішнє застосування |
| Поліпропілен, пластик | Фармацевтичне і медичне застосування |
| Технічні специфікації: | |
| Температура друку: | 90 – 120 °C |
| Температура плавлення: | Вище 200°C |
| Прання: | До 90°C |
| стійкість: | До сухого чищення, обробці камінням, хімічного чищення. |
| Стандартна ширина: | від 10 до 570 мм |
| Стандартна довжина: | 244 м |
| колір: | ATX 800 – білий |
| Оэко-текс стандарт: | — |

