Опис
| Рекомендовані носії: | застосування: |
| етикетки для маркування виробів загального призначення, етикетки які використовуються на відкритому повітрі,
етикетки для промисловості, етикетки для автомобільних додатків, етикетки фармацевтики і медицини. |
|
| поліестрові плівки | |
| поліпропіленові плівки | |
| поліетиленові плівки | |
| ПВХ | |
| Технічні специфікації: | |
| Тип термоголовки: | Плоска або кутова |
| Тип барвника: | Resin (смоляний) |
| товщина: | 4,5 ± 0,5 мікрон |
| Загальна товщина ріббона: | 9,0 ± 0,5 мікрон |
| Швидкість друку: | До 250 мм/сек |
| Температура перенесення: | 97°C |
| Стандартна ширина: | від 25 до 110 мм |
| Стандартна довжина: | 300 м |
| колір: | чорний |


